• Nástup do školy

• Základná škola s materskou školou Jurské

Na základe Rozhodnutia ministra školstva č. 2021/10079"1-A1810 z 5.2.2021 a v súlade s uznesením vlády SR č.77 a 78 z 5.2. 2021 a taktiež v súlade s vyhláškami ÚVZ SR a COVID AUTOMATOM  vydávame tento

OZNAM

že  VYUČOVANIE v našej ZŠ s MŠ sa začne dňa 08.februára 2021 v normálnom vyučovacom čase 7.30 hod.

Podmienky vstupu:

Do školy prídu všetci, ktorí nemali  posledných 14 dní vo svojej rodine a bezprostrednom okolí nikoho s pozitívnym výsledkom testu na COVID  19 a ani jeho mutácie. Zamestnanci a zákonní zástupcovia žiaka donesú k nahliadnutiu negatívny výsledok testu nie staršieho ako 7 dní a vypíšu čestné vyhlásenie.

Pri nesplnení podmienok platí pre každého podľa uznesenia vlády 77 z 5.2. a vyhlášky ÚVZ SR č.47

ZÁKAZ  VSTUPU  do priestorov školy a školského dvora.

Tešíme sa na Vás o 7.15.hod                    riad. Mgr.Anna Tkačiková