• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš .

Upratali sme si všetko, čakáme ťa milý dedko. Čakáme ťa Mikuláš, kedy sa k nám zatúlaš. Veríme, že v tvojej skrýši, niečo dobré pre nás zvýši. Už sme všetci zvedaví, či sa tvoj koč zastaví. Pod okienkom z večera, ktosi ťuká - nazerá. Biela brada až po pás, jaj veď je to Mikuláš!

• Vianočná besiedka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná besiedka .

Vianoce - kto z nás ich nemá rád ? My sme sa na nich už veľmi tešili. Naša telocvičňa sa 18.- 19.12. premenila na jedno krásne javisko s mnohými vianočnými pesničkami, básničkami, scénkami, tancom a rozprávkou. Skúste sa aspoň na chvíľu zapozerať do tých krásnych chvíľ. Šťastné a veselé Vianoce prajeme !

• Šikana

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Šikana.

Dňa 28. a 29. novembra sa v priestoroch našej školy uskutočnila beseda o Šikane . V rámci prevencie tohto aktuálneho problému, prišli žiaci štvrtých ročníkov a tretieho ročníka. Besedu viedli Mgr. Lukáš Frytt a Mgr. Peter Pompa. V úvode im vysvetlili, čo pojem „šikanovanie“ znamená a tiež sa ich snažili viesť k tomu, aby sa pred ním vedeli brániť, ale aj aby mali odvahu zastať sa potenciálnej obete šikany. Žiaci si vyskúšali rôzne aktivity zamerané na prevenciu a šikanu.