• Koncert ľudových nástrojov

•

Dňa 25.10.2022 k nám zavítal vynikajúci hudobník Anton Budinský z rázovitej slovenskej obce Očová.Našim žiakom predstavil množstvo tradičných i menej tradicných hudobných nástrojov ako je fujara, píšťala, handránska píšťala, flauta, gajdy, drumbľa, heligónka či pastiersky bič. Koncert mal príjemnú atmosféru, sme si zaspievali a aj zatancovali.

• Deň jesenných plodov

•

S návratom do školských lavíc k nám zavítala ješeň. Do jesenného šatu sa obliekla aj naša škola.Spolu s našími žiakmi sme pripravili výstavu jesenných plodov. Nechýbali tu voňavé jabĺčka,dobroty s jabĺk , gaštany, šišky, či vetvička s lesných plodov. Výstava tak hýrila všetkými farbami a vôňami jesene a skrášlila nám priestor školy.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Úcta k starším.

Mesiac október by mal byť pre nás všetkých aj pripomienkou, ako si uctiť starších ľudí v našom okolí.Pri tejto príležitosti sme si pripravili pre našich starých rodičov krásny program.