• Prezentácie tried 1

• Rozprávky a príbehy boli zakomponované do Prezentácie tried a cez ne sme videli a oboznámili sa s farbami, čístami, ročnými obfobiami, či zvieratkami alebo slovenským jazykom a matematikou. Každý žiak sa v rámci prezentácií prejavil , ukázal svoje "JA" a aj to čo sa naučil. Všetci boli užasní a tak ďakujeme žiakom aj učiteľom za krásne príbehy a rozprávky.

• Otvorená hodina

• Prijať novú kolegyňu je zaujímave a podnetné pre celý kolektív. Otvorená hodina ukončila adaptačné vzdelávanie a začínajúca zamestnankyňa sa stala samostatnou... Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v práci.

• Hudba a radosť

•  Hudba a radosť

Budovanie sociálnych vzťahov, prevencia proti šikane a agresii, ukázanie emócii,smiech radosť, upútanie pozornosti... to všetko sme dnes zažívali všetci spolu.... bolo to super Ďakujeme a tešíme sa nabudúce

• Valentínske človeče

• Stalo sa zvykom, že Valentín v našej škole je veselý a súťaživý. Žiaci hrajú   Valentínske človeče . V tomtp roku sa žiaci stali hracími figúrkami.Zmena pravidiel spôsobila, že nikoho z hry nevyhodili, pretože žiaci mohli zaspievať a v hre pokračovali. Bolo to veselé a úsmevné. Blahoželáme výhercom, aj keď vyhral každý kto tam bol...

• posledná rozlúčka

•  posledná rozlúčka

S pocitom hlbokého smútku a úprimnej účasti sme vzdali poslednú úctu človekovi, spolupracovníkovi a úprimnému priateľovi

novi Fiolekovi,

ktorý nás opustil dňa 18.01.2017. Jeho pracovná činnosť bola vždy v školstve, či už ako majster odbornej prípravy , učiteľ, či riaditeľ. V septembri sme začali 10. rok spoločne v škole v Jurskom.Všetci  budeme spomínať na naše spoločné víkendy, školskú prácu , či rôzne aktivity v rámci práce.10 rokov v škole a 20 rokov nášho priateľstva nevymaže nič.Navždy sa zastavilo srdce  blízkeho človeka, ktorého sme všetci poznali a mali ho radi.

Janíčko, odišiel si od nás rýchlo, nečakane, odišiel si navždy,no vždy budeme na Teba spomínať s úsmevom, ktorý si nám prinášal.

• Vianočná besiedka 2016

• Aj v tomto roku sa konala Vianočná besiedka 2016. Každý kto sa prišiel pozrieť, videl naše deti a mohol sa potešiť ich úžasnými výkonmi. Tento rok to bolo zasa iné.Deti a žiaci sa predviedli v slovensko rómskom jazyku s doplnením anglických piesní a tak sme mali besiedku trojjazyčnú. Ďakujeme všetkým ktorí sa podieľali na jej príprave.

• Farebný týždeň

•  Farebný týždeň bola zaujímavá aktivita celej školy. Žiaci a učitelia mali stanovené farby na dni v týždni. Farbe dňa prispôsobili oblečenie, vyučovanie celý deň. Ako sa nám to podarilo si pozrite na foto.

• Prírodné javy

• Kolobeh vody, dážď , dúha , tornádo či sopka to všetko sú Prírodné javy , ktoré sme si mohli priblížiť v piatok. Zopakovali sme si čo vieme a naučili sme sa veľa nového.Či sa to podarilo môžete vidieť vo fotoalbume.

• Deň jabĺk

• Do galérie Deň jabĺk boli pridané fotografie.

Deň jabĺk

27.10.2016 sme si v našej škole opäť pripomenuli Deň jabĺk. Učitelia, vychovávatelia, asistenti a rodičia spolu so žiakmi pripravili rôzne aktivity, ktoré súviseli s jablkom. Atmosféra bola príjemná a všade voňali jablká. Svoje výrobky triedy  odprezentovali v sále obecného úradu. Potom usporiadali výstavu výrobkov a nakoniec zaspievali pesničku  Červené jabĺčko.

•                    Úcta k starším

Jeseň v prírode je krásna farebná. Aby bola aj jeseň našich starkých taká krásna sa snažili žiaci našej školy s pani starostkou Zuzanou Molanyovou.Či sa im to podarilo môžete pozrieť v galérii Úcta k starším .

• Deň Knižníc

• Deň knižníc

Dňa 25. 10. 2016 sme sa stretli v dolnej budove našej školy.

Naši štvrtáci nám predviedli malé divadielko s kostýmami a s oponou. Všetci sme si ju s úsmevom na tvári a záujmom užili. Po rozprávke sme su ju zopakovali. Prečítali sme si ďalšie rozprávky. Nakreslili si svoje ilustrácie. Popozerali všetky leporelá našich tried. A keďže sme usilovne pracovali tak sme sa na konci aj posilnili. Ako tento deň v spojení s knihami prebiehal môžete vidieť v našej fotogalérií.

• Otvorená hodina - špeciálna trieda

Pán Mgr. Ján Fiolek a pán Lukáš Frytt si pre nás učiteľov pripravili otvorenú hodinu v špeciálnej triede. Táto hodina bola venovaná Matematike. Žiaci nám ukázali ako sa počíta od 1 do 6, ako vedia kresliť, pridávať a odoberať, pracovať s prstami a pre nich najzaujímavejšie ako pracujú s interaktívnou tabuľou. Všetkým sa nám to páčilo, deťom aj nám učiteľom a aká bola atmosféra môžte vidiet na našich fotografiách.

• halloweenska paráda

•  Halloweenska paráda

Halloween k nám prišiel zas,
            oslovil už mnohých z nás.
            V niektorých už zasial strach,
            že z nich strašiak spraví prach.

Krásny a veselý halloween Vám prajú žiaci 5.Bš aj s pani učiteľkou.