• Deň knižníc 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň knižníc 2023.

Štvrtý októbrový pondelok je už tradične vyhlásený za Medzinárodný deň školských knižníc. Tento deň je oslavou školských knižníc, ich významu a prínosu pri vzdelávaní detí. Hlavnou myšlienkou je podpora vzťahu žiakov ku knihám, k čítaniu a ku knižnici. V rámci tohto dňa sme si pre žiakov pripravili krásny rozprávkový program.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Úcta k starším .

Mesiac október je tradične mesiacom oslavy jesene života a pripomienkou úcty k všetkým starším ľudom. Ani v tomto školskom roku sme nezabudli na dedkov a babky a pripravili sme si krásny program. Deti si ich uctili básničkami, pesničkami i tancom, za ktoré boli odmenené potleskom.

• Letná škola

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Letná škola.

Počas letných prázdnin sa každý pondelok v našej škole konala letná škola. Spoločne so žiakmi sme si zašportovali, zatancovali, zacvičili, zabavili sa a samozrejme aj niečo nové naučili a staré zopakovali . Môžete si pozrieť fotky, ako nám bolo spoločne dobre .